Půjčka v hotovosti až domů

Chcete si půjčit co nejpohodlněji a nejrychleji? Provident vám pošle obchodního zástupce k vám domů a peníze získáte v hotovosti po podepsání smlouvy. Půjčit si můžete až 80 000 korun za jednoduchých a poctivých podmínek.

Půjčka Provident se hradí v týdenních splátkách do rukou obchodního zástupce, který splátku převezme oproti podpisu do splátkové karty. Smlouva o půjčce je jednoduchý dokument bez skrytých poplatků. Je možné si nechat peníze zaslat rovněž na bankovní účet, ale tento proces je zdlouhavý a peníze obdržíte zhruba do týdne.

Jak si vzít půjčku:

  • vyplňte online žádost o půjčku
  • možnost sjednat si půjčku Provident i telefonicky
  • do 48 hodin vás navštíví obchodní zástupce u vás doma
  • po doložení dokumentů k bydlišti a příjmu podepíšete smlouvu
  • jsou vám vyplaceny peníze

Výhody hotovostní půjčky ihned

Mimo výhody, že ke sjednání půjčky nikam nemusíte chodit, je další výhodou možnost po 6 týdnech řádného splácení vzít si další půjčku. K vyřízení půjčky potřebujete pouze občanku a dokument jako nájemní smlouvu či fakturu od operátora k ověření adresy. U půjčky není vyžadována zástava, ručitel, ani spolužadatel. Hotovostní půjčky ihned získáte po podpisu smlouvy v plné výši. Nemusíte platit za poskytnutí půjčky, veškeré poplatky jsou zahrnuty v sazbě RPSN, která je poměrně vysoká a činí půjčku poněkud dražší.

Rychlá a spolehlivá půjčka

Rychlá půjčka nabízí možnost půjčit si peníze okamžitě. Splátky půjčky lze rozložit na 45, 60 či 100 týdnů. Čím déle splácíte, tím je úrok nižší. Při řádném splácení vám vrátí část úroků zpět. Společnost Provident poskytuje své půjčky od roku 1997 v Čr a od roku 1980 ve Velké Británii. Mezi zákazníky má nálepku poctivého poskytovatele půjček a poskytly již více než 1 000 000 půjček v domácnostech.