Nebankovní půjčky – které jsou opravdu seriózní?

dnesnipujcky.czŽadatelům, kteří nezískali půjčku v bance kvůli nízkým příjmům nebo záznamu v registru dlužníků, může přijít vhod nebankovní půjčka ihned. Široká nabídka produktů i společností, které půjčují peníze, umožní vybrat si tu nejvýhodnější půjčku.

Podle čeho se pozná výhodná a seriózní nebankovní půjčka ihned? Na webu poskytovatele nechybí informace o půjčce, veškerých poplatcích a důležité kontaktní informace, včetně IČ společnosti. Rovněž si můžete přečíst rámcovou smlouvu a při sjednání hned víte, kolik za půjčku zaplatíte celkem. Výhodnost půjčky si ověříte srovnáním RPSN.

Seriózní půjčka od Půjčkomat

Mezi ověřené a seriózní společnosti patří Půjčkomat, který nabízí dostupné půjčky všem. Půjčit si lze až 10000 Kč se splatností 31 dní. Půjčit si mohou ženy na mateřské, ale i studenti nebo důchodci, kteří nemají příliš vysoký příjem a je pro ně obtížné či nemožné získat půjčku v bance. Půjčkomat své zákazníky neprověřuje v registru dlužníků a není nutné dokládat svůj příjem.

Co dělat, když nám nepůjčí banka

Potřebujete půjčku, ale banka vám nepůjčí? Možností je hned několik. Lze si vybrat krátkodobou půjčku do výplaty nebo vyzkoušet půjčky přímo od lidí.

Peer to peer půjčky jsou boomem posledních několika let a poskytují půjčky mnohem výhodněji než banka. Na úroku se dohodne žadatel přímo s investorem. Pokud je pro obě strany nabídka přijatelná, dohodnou se na půjčce a splátkách. Peníze lze využívat na cokoliv a půjčit si lze až 600 000 Kč. Půjčky od lidí poskytuje několik virtuálních tržišť s půjčkami, které spravuje administrátor dbající na striktní dodržování pravidel. Nemusíte nikam chodit, vše rovněž vyřídíte přes internet. Stačí pár údajů a můžete vyvěsit svou aukci půjček. Banka není pro každého schůdným řešením.